• Detail firmy

Tomáš Rajnoch

Základní popis

instalatér Brno, vodoinstalatérské práce Instalatér Brno: -rozvody vody a odpadů v novostavbách, rodinných domech a bytech -rekonstrukce -drobné opravy. Veškeré práce včetně dodávek materiálu a návrhu. Poradenská služba.

Adresa

Vondrákova 661/58
635 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43392831

Výrobky, činnosti

Vodoinstalatérské práce

Kontaktní údaje

E-mail: tompardal@seznam.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Rajnoch - Majitel

Telefon: 606 844 522
E-mail: tompardal@seznam.cz
Další firmy v oboru

Energy Control s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis vzduchotechniky a klimatizace pro bytové, nebytové a průmyslové prostory. Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Zajišťujeme veškeré servisní úkony - rekuperace na míru, měření a regulace, výměny vzduchových filtrů, servis plynových kotlů, revize požárních klapek, zaregulování vzduchotechniky, revize úniku chladiva apod.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

PUMPA, a.s.

Specializujeme se na dovoz čerpadel, armatur, tlakových nádob a dalšího sortimentu. Zajišťujeme montáže, záruční a pozáruční servis. Poskytujeme odborné poradenství při výběru. Nabízíme značky jako jsou Calpeda, Ebara, Stairs, Joval, Speroni, Franklin Electric, CIMM, Global Water, Grundfos, Wilo a KSB