• Detail firmy

Tomáš Pustka

Základní popis

Prodej a lisování sena, slámy a senáže do kulatých balíků. Nabídka drcení větví štěpkovačem. Prodej skotu. Nabídka zemědělských služeb.

Adresa

Ženklava 41
742 67 Ženklava

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68336489
DIČ:  CZ8105234973

Výrobky, činnosti

Prodej a lisování sena a slámy

Kontaktní osoba

Tomáš Pustka - Majitel

Mobil: +420 737 907 901
E-mail: pustka.farma@seznam.cz
Další firmy v oboru

ELKAP, s.r.o.

Zabýváme se komplexní výstavbou chlazených skladů, skladů s řízenou atmosférou ULO a také mrazíren. Dodáváme generátory ozónu, generátory dusíku, třídící linky na ovoce a zeleninu, absorbéry CO2, přenosné analyzátory plynu, bezpečnostní mechanické klapky, kompenzační vaky a mnoho dalšího. Zaměřujeme se také na výrobu rozváděčů nízkého střídavého napětí.

LUME Servis - Služby pro zemědělství

Provádíme služby pro zemědělce. Specializujeme se na odvoz obilí, lisování slámy, hnojení chlévskou mrvou, mulčování strání, mezí a hrází, sečení, obracení, shrnování, lisování sena, slámy a senáže, zimní údržbu komunikací, práce s válcem a s manipulátorem. Dále v zemědělství zajišťujeme i dopravu pomocí traktorového návěsu, valníku nebo auta s přívěsem.

AGROFRUCT a.s.

Velkoobchodní prodej zemědělských produktů. Pronájem skladovacích prostor. Docílili jsme ekologického hospodářství. Zavedli jsme systém managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2001. Rozšířili jsme skladové prostory pro zemědělské i nezemědělské produkty s nepřetržitým provozem, abychom vyhověli požadavkům zákazníka. Vsázíme na kvalitu a stabilitu poskytovaných služeb.