• Detail firmy

Tomáš Prostecký

Základní popis

Společnost se zabývá prodejem, montáží a servisem oken a dveří plastových, hliníkových a dřevěných. Doplňky k oknům, zateplení objektů včetně střech a stropů stříkanou izolací PUR pěna, terasy WPC - terasová prkna REHAU.

Adresa

Pionýrů 250
273 03 Stochov

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71111743
DIČ:  CZ7004240694
Rok založení:  2002
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Okna

Prodej, dodávky a realizace plastových, hliníkových a dřevěných oken ve Středočeském kraji.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 728 414 311
E-mail: TPokna@seznam.cz
WWW: www.kvalitni-ceska-okna-a-dvere.webnode.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Prostecký - Majitel

Další firmy v oboru

Miloš Koprolín

Naše firma zajišťuje kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů, zateplení fasád a pokládku zámkové a kamenné dlažby. Zaměřujeme se na Středočeský kraj, zejména na okolí Prahy a Benešova. Pracujeme rychle, kvalitně a spolehlivě. Přesvědčte se sami.

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.

DALION s.r.o.

Naše společnost dodává a montuje vrata, brány, mříže. Nabízíme vrata sekční, rolovací, výklopná, dvoukřídlá; brány otočné, posuvné, s pojezdem; rolovací mříže aj. Poskytujeme kompletní služby, a to od výroby a realizace, až po záruční i pozáruční servis. Naše služby zahrnují i dodání veškerého příslušenství ke garážovým a vstupním systémům. Poradenství je samozřejmostí. Neváhejte nás kontaktovat!