• Detail firmy

Tomáš Pospíchal

Základní popis

POSPICHAL.IT zajišťuje montáže EZS, Kamerových a přístupových systémů na klíč a kompletní řešení multimediální domácnosti včetně multiroom systémů.

Adresa

Pod lysinami 481/18
147 00 Praha 4 - Hodkovičky

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74937910
DIČ:  CZ8804090020

Výrobky, činnosti

Zabezpečovací systémy

Kontaktní údaje

E-mail: pospichal@gmail.com
WWW: WWW.POSPICHAL.IT

Kontaktní osoba

Tomáš Pospíchal - Majitel

Mobil: +420 608 877 588
E-mail: pospichal@gmail.com
Další firmy v oboru

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

MAMBA v.o.s.

Naše společnost zajišťuje komplexní servis v oblasti ostrahy objektů a recepčních služeb. Dodáváme čipové systémy pro identifikaci osob a automobilů, přičemž využíváme vstupní turniketové systémy, které mohou být napojeny na obsluhu závory. Grafiku čipových karet Vám navrhneme nebo je potiskneme dle Vašeho návrhu.

KALTMEYER s.r.o.

Specializujeme se na mechanické zabezpečení objektů. Dodáváme bezpečnostní kontrolní systémy, zámky, klíče, čipy, domácí telefony a mnoho dalšího. Katalog produktů, včetně technických parametrů, naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.