• Detail firmy

Tomáš Pokorný

Základní popis

Vyrábím kuchyně, skříně, postele, komody, koupelny, obýváky, venkovní přístřešky, pergoly a bytové doplňky. Nabízím poradenství.

Adresa

Jižní 247
373 67 Borek

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87692716

Výrobky, činnosti

Vyrábím kuchyně, skříně, postele, komody, koupelny

Vyrábím kuchyně, skříně, postele, komody, koupelny, obýváky, venkovní přístřešky, pergoly a bytové doplňky. Nabízím poradenství.

Kontaktní osoba

Tomáš Pokorný - Majitel

Mobil: +420 724 753 779
Další firmy v oboru

Truhlářství - Souhrada

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku. Vyrábíme kuchyně, vestavěné skříně, obývací stěny a jiný bytový nábytek z lamina i masivu. Nabízíme rovněž výrobu venkovního nábytku, schodišť, pergol či zahradních domků.

Truhlářství Ing. Filip Allizar

Již 15 let se zabýváme truhlářskou výrobou. Vyrábíme na zakázku klasické i moderní kuchyně, vestavěné skříně, obývací stěny, ložnice, předsíně, dětské a studentské pokoje, pracovny atd. Naše truhlárna disponuje veškerým potřebným vybavením a k výrobě používáme ty nejkvalitnější materiály, které splňují i zdravotní nároky na dětský nábytek. Nabízíme kvalitní a cenově dostupný nábytek pro každého.

Truhlářství - Švec Jiří

Truhlářskou výrobou se zabýváme již od roku 1992. Začínali jsme výrobou bytového nábytku. Díky technickému vybavení jsme začali přijímat i větší zakázky pro kanceláře, restaurace či hotely. Dnes můžeme zákazníkovi nabídnout komplexní služby v oblasti truhlářské výroby, a to od bytového, kancelářského a zahradního nábytku, až po dveře, schodiště, venkovní terasy, pergoly apod.