• Detail firmy

Tomáš Petřík

Základní popis

Nabízíme elektroinstalace rodinných domů a bytů včetně zajištění revize, výměny elektro stoupaček, elektro v průmyslu.

Adresa

Karla Svobody 250/9a
725 27 Ostrava - Plesná

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73223239
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace a revize

Kontaktní osoba

Tomáš Petřík - Majitel

Telefon: +420 604 615 569
E-mail: petrik.tom@post.cz
Další firmy v oboru

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.

Garant Kontrol, spol. s r.o.

Zajišťujeme elektro projekce, montáž tepelných zdrojů a zařízení, montáž elektrozařízení, prodej a montáž měřící a monitorovací techniky, údržbu a opravy tepelných zdrojů, rozvodů tepla a TUV, revize tlakových a elektrotechnických zařízení, údržbu a opravy elektrických zařízení, provozování tepelných zdrojů.

ELOM s.r.o.

Provádíme elektroinstalační práce na zakázku od montáže, servisu, oprav až po pravidelné revize. Nabízíme elektromontážní práce, montáže a revize hromosvodů, silnoproudé instalace, instalace nízkého napětí, zkoušky elektrických zařízení, montáž elektrického vytápění apod. Zajišťujeme také montáže sádrokartonu do interiérů.