• Detail firmy

Tomáš Petr

Základní popis

První web, kde si vytvoříte matraci přesně na míru a dle svých představ - více jak 2800 možných kombinací bez ohledu na rozměr.

Adresa

Peřinkova 2360/3
767 01 Kroměříž

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88806448
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Matrace na míru.

Kontaktní údaje

E-mail: info@sestavtesimatraci.cz
WWW: www.sestavtesimatraci.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Petr - Generální ředitel

Mobil: +420 722 487 897
E-mail: info@sestavtesimatraci.cz
Další firmy v oboru

P.P.H.U. "Firany" Maria Mazurek

Náš úspěch je postaven na aktivity zaměřené na spokojenost zákazníka. Pozvat je poskytovat širokou škálu obchodů, které ve standardní nabídka zahrnuje více než 150 modelů, lze jej přizpůsobit individuálním potřebám zákazníka. Dekorace mohou být navrženy pro různé velikosti okna.

Jiří Pučera

Zajišťujeme výrobu chovatelských zařízení a zahradních zařízení z masivu na zakázku. Specializujeme se na pergoly, zahradní nábytek, králíkárny, psí boudy a další. Součástí našeho sortimentu jsou také dřevěné květináče, truhlíky a bytové doplňky. Zaměřujeme se také na interiérové úpravy. Zakládáme si na individuálním přístupu k našim zákazníkům.

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).