• Detail firmy

Tomáš Peterka - Elektromaterialy.com

Základní popis

Prodáváme elektroinstalační materiál, vypínače, spínače, zásuvky, jističe, kabely a rozvodnice, zářivky, gsm moduly, čidla. Nabízíme elektromateriály pro stavbu, elektroměrové rozváděče, proudové chrániče, venkovní svítidla, osvětlení.

Adresa

Chyšky 19
398 53 Chyšky

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63860988

Výrobky, činnosti

vypínače, spínače, zásuvky, jističe,

Kontaktní údaje

E-mail: tomasp@cmail.cz
WWW: www.elektromaterialy.com

Kontaktní osoba

Tomáš Peterka - Majitel

Mobil: 604 405 792
Další firmy v oboru

Miloš Sichinger - ELEKTROSLUŽBA

Zabýváme se prodejem elektroinstalačního materiálu. V nabídce máme přes 8 400 položek elektroinstalačního materiálu všeho druhu, elektrospotřebičů a měřicích přístrojů, spojovacích kabelů pro TV/audio/video, apod. Domácí telefony a jejich montáže + prodej pro bytové jednotky i panelové domy. Vimperk, Prachatice.

KOMI - ELEKTRO s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a montáž elektroinstalace, slaboproudých zařízení včetně záručního i pozáručního servisu. Provádíme veškeré elektromontážní práce. Realizujeme i měření a regulace. Působíme v celém Jihočeském kraji, především v Českých Budějovicích.

K-DIGI s.r.o.

Velkoobchodní i maloobchodní prodej potahových autofólií. Přímý dovoz belgických autofólií Grafiwrap. Výhradní dovoz autofólií VViViD vinyl pro Českou a Slovenskou republiku. Kompletní sortiment na jednom místě. Provádíme celopolepy, tónování skel. Zabýváme se prodejem zboží pro instalaci a provozování společných televizních antén, satelitních rozvodů, kabelových rozvodů, optiky atd.