• Detail firmy

Tomáš Pěnka

Základní popis

Nabízím fotografování a natáčení maturitních plesů, svateb a večírků či tvorbu reklamy a video produkce, focení v ateliéru a na maturitní tabla.

Adresa

Zítkova 97/2
412 01 Litoměřice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75378523
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka

Nabízím fotografování a natáčení maturitních plesů, svateb a večírků či tvorbu reklamy a video produkce, focení v ateliéru a na maturitní tabla.

Kontaktní údaje

WWW: www.ingrove.com

Kontaktní osoba

Tomáš Pěnka - Majitel

Mobil: +420 724 123 274
E-mail: info@ingrove.com
Další firmy v oboru

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

STUDIO MANIX Paweł Rydzewski

Naše agentura se zabývá při výkonu reklamy, pomůcky, reklamní oděvy, pracovní oděvy, tištěný kanceláři, hlavičkový papír, nabídek složek, vizitky a letáky. Poskytli jsme naše společnosti služeb poskytovaných z výroby a konče s instalací. My charakterizovat profesionalitu, přesnost a spolehlivost. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.

PISCIS InSpiral - Marek Běčák

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Zaměřujeme se na grafické zpracování DTP a propagačních materiálů, logotypy, corporate design, webbanery, webdesign, tvorbu webových prezentací nebo fotografické služby.