• Detail firmy

Tomáš Pecháček

Základní popis

Zhotovíme sádrové omítky, fasády a jejich zateplení, rekonstrukce byt. jader a další stavební práce dle dohody. Středočeský kraj, Praha nebo dle dohody. Pro bližší info pište nebo volejte kontaktní osobu p.Nováka

Adresa

Křepenice 14
264 01 Křepenice

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71700846
DIČ:  7701261139

Výrobky, činnosti

sádrové omítky, fasády a jejich zateplení

Kontaktní údaje

E-mail: strojni.omitky@email.cz
WWW: www.sadroveomitky.net

Kontaktní osoba

Jiří Novák

Telefon: 607 905 368
E-mail: strojni.omitky@email.cz
Další firmy v oboru

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.

Martin Štrupl

Specializujeme se na ochranu a hydroizolaci železobetonových konstrukcí, střešních parkovišť, teras a balkonů, lávek, jímek a bazénů. Pracujeme s přímopochozí a pojížděnou hydroizolací. Provádíme sanace železobetonových konstrukcí, realizujeme průmyslové podlahy, leštěné betony, broušení betonů a prodej materiálů CPD.