• Detail firmy

Tomáš Pavka - LAND-ART

Základní popis

Zabýváme se prodejem rostlin v našem zahradnictví jako trvalek, listnatých a jehličnatých keřů a mulčovací kůry. Nabízíme i přírodní kámen na dlažby a zídky. Zajistíme odborný řez ovocných stromů, údržbu a rekultivaci zahrad a zeleně.

Adresa

Dlouhá 60/26
417 42 Krupka - Bohosudov

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64027074

Výrobky, činnosti

Zahradnictví

Zabýváme se prodejem rostlin v našem zahradnictví jako trvalek, listnatých a jehličnatých keřů a mulčovací kůry. Nabízíme i přírodní kámen na dlažby.

Kontaktní údaje

E-mail: t.pavka@land-art.cz
WWW: www.land-art.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Pavka - Majitel

Mobil: 774 517 988
E-mail: t.pavka@land-art.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Tomáš Knotek

Provádíme zahradnické práce. Návrhy a realizace zahrad, zahrady na klíč, údržba zeleně, parkové a sadové úpravy, kácení. Pokládka travních koberců, realizace automatických zavlažovacích systémů a zahradních jezírek.

VASTA NORTH s.r.o.

Realizujeme a udržujeme okrasné zahrady a zeleň, pěstujeme a prodáváme okrasné rostliny a dřeviny. Věnujeme se stavební činnosti - stavíme a rekonstruujeme rodinné domy, byty, interiéry na klíč a také drobné zahradní stavby. Poskytujeme poradenství v oblasti realit a zajišťujeme potřebné formality k realizaci stavebních prací. To vše v oblasti Ústí nad Labem a okolí.

SMAŽIL MARTIN

Zajišťujeme zahradnické práce. Nabízíme provedení arboretických prací, sekání trávy a křovin, terénních prací, realizace závlahového systému či postřiku proti plevelu.