• Detail firmy

Tomáš Pařík

Základní popis

Provádím zednické a malířské práce, pokládku obkladů, dlažeb i podlah, montáž sádrokartonu, rozvody vody a odpadů. Nabízím služby hodinového manžela.

Adresa

Smetanova 115
471 14 Kamenický Šenov

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48285854
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zednické, malířské, elektrikářské práce

Provádím zednické a malířské práce, pokládku obkladů, dlažeb i podlah, montáž sádrokartonu, rozvody vody a odpadů. Nabízím služby hodinového manžela.

Kontaktní osoba

Tomáš Pařík - Majitel

Mobil: +420 723 032 554
E-mail: tomas.parik@seznam.cz
Další firmy v oboru

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

SLF s.r.o.

Zajišťujeme veškeré zámečnické práce. Zabýváme se kovoobráběním a strojírenskou výrobou. Provádíme elektroinstalace - rozvody, instalace a opravy elektrických strojů, revize vyhrazených elektrických zařízení.

Milan Fojt

Již téměř 15 let zajišťujeme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Realizujeme rekonstrukce a nátěry střech, montujeme nové střešní krytiny. Provádíme výškové práce pomocí horolezecké techniky. Působíme především v regionech: Liberec, Semily, Turnov a Jablonec nad Nisou.