• Detail firmy

Tomáš Palát

Základní popis

Nabízíme stavebně truhlářské práce.

Adresa

Nebovidská 676/29
664 47 Střelice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  70497494

Výrobky, činnosti

Provádění stavebně truhlářských prací pro interiér i exteriér. Zaměřujeme se na výrobu kuchyní, vestavěných skříní, botníků, šaten, postelí, schodů, plotů, pergol a zajišťujeme dýhování dřevotřískových desek.

Kontaktní údaje

Mobil: 776 161 508
E-mail: tom.palat@centrum.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Tresner - nábytek na míru

Vyrábíme dřevěný nábytek na míru. Součástí našich služeb je zaměření, výroba z kvalitních materiálů, dovoz hotového výrobku i jeho montáž na místě. Vestavěné skříně, postele, kuchyňské linky, ložnicový nábytek - na míru dle přání zákazníka. Pokládáme plovoucí podlahy v lokalitách Židlochovice, Brno a okolí.

Lubomír Krakovský

Nabízíme služby modelárny. Vyrábíme modely, laminovací kopyta, formy, odlitky, modely architektury, dekorace (artefakty) pro výstavnictví i umělecké prvky. Provádíme úpravy modelových zařízení. Výroba prototypů dle výkresové dokumentace, zpracování licích pryskyřic, polyuretanů atd. Věnujeme se rovněž truhlářské výrobě.

ZETO group s.r.o

Zajišťujeme kompletní truhlářské a stolařské práce na zakázku. Provádíme formátování velkoplošných materiálů, výrobu nábytkových dílů, výrobu nábytkových dvířek, zpracování návrhů interiérů, olepování hran ABS apod. Dodáváme kvalitní materiály pro výrobu nábytku, plošné materiály, laminátové desky, kuchyňské pracovní desky a mnoho dalšího.