• Detail firmy

Tomáš Pacek

Základní popis

Zajišťujeme scénické i plošné osvětlení a ozvučení společenských akcí. Nabízíme videoprojekce, pódia, zastřešení, lasershow, DJe a karaokee.

Adresa

Kouty 17
621 00 Brno - Ivanovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65296591

Výrobky, činnosti

Osvětlení a ozvučení akcí

Kontaktní údaje

E-mail: tom@zvukar.eu
WWW: www.zvukar.eu

Kontaktní osoba

Tomáš Pacek - Majitel

Mobil: +420 602 810 833
Další firmy v oboru

ENTESIT s.r.o.

Zabýváme se výrobou příslušenství pro energetiku a telekomunikace. Dodáváme nadzemní držáky, napínače, korugované chráničky, PE trubky a široké příslušenství pro energetické nadzemní sítě a telekomunikace.

EIM elektro s.r.o. - elektroinstalační materiál

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. U nás nakoupíte vše, od žárovek až po hromosvodové materiály a nářadí. Kompletujeme rozváděče na zakázku. Dodáváme rozvodnice a domovní skříně. Při větším odběru zboží nabízíme možnost zásobení firem a rozvoz elektroinstalačního materiálu na stavby. Kompletní nabídku včetně fotogalerie naleznete na našich www stránkách.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.