• Detail firmy

Tomáš Otisk

Základní popis

Naše autoškola provádí kurzy k získání řidičského oprávnění skupin AM, A1, A18,A21, B, B+E v pohodové atmosféře a hlavně poctivě. Děláme kondiční jízdy, školení řidičů, vrácení řidičských oprávnění. Akce pro studenty. Sídlíme na dostupném místě.

Adresa

Čujkovova 1736/30
700 30 Bělský Les

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73913120

Výrobky, činnosti

Školení řidičů

Kontaktní údaje

Mobil: 731 053 441
E-mail: info@autoskolaotisk.cz
WWW: www.autoskolaotisk.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Štěpán Juřička

Nabízíme poradenství a školení v oblasti BOZP a PO. Zajišťujeme zpracování dokumentace BOZP, pracovních rizik, šetření pracovních úrazů, kontroly BOZP a PO, revize hydrantů a hasicích přístrojů, posouzení požárního nebezpečí, zpracování bezpečnostních pokynů, vypracování směrnic pro lékařské prohlídky a mnoho dalšího.

BOLOGIS - bohumínská logistická společnost, s.r.o.

Zaměřujeme se na poradenství pro přepravu nebezpečných věcí v silniční, letecké, železniční i námořní dopravě dle předpisů ADR, IATA, DGR, RID, IMDG Code. Organizujeme školení bezpečnostní i specifická, zaměřená na konkrétní ustanovené předpisy s ohledem na povinnosti a odpovědnosti pracovníků. Naše služby ocení zejména dopravní firmy, firmy z oblasti hutnictví a zpracování železa a další.

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.