• Detail firmy

Tomáš Odložilík

Základní popis

Nabídka služeb instalatérství a topenářství.

Adresa

Rymice 94
769 01 Rymice

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65271955
DIČ:  CZ7702254395

Výrobky, činnosti

Instalatérské a topenářské práce

Kontaktní osoba

Tomáš Odložilík - Majitel

Mobil: +420 603 552 268
E-mail: tomasodlozilik@seznam.cz
Další firmy v oboru

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

Lukáš Beránek

Provádíme veškeré svářečské práce i v ochranné atmosféře. Montujeme průmyslové technologie, výměníky, předávací stanice. Potravinářské výrobní linky, chemické technologie a farmaceutické technologie Provádíme zámečnické služby a topenářské práce.

SOIT s.r.o.

Zaměřujeme se na realizace vodoinstalace, potrubních rozvodů, topenářské práce a systémy solární energie. Realizujeme vodoinstalace a kanalizace na zakázku, systémy ohřevu teplé vody, topenářské rozvody potrubí, TUV s podporou vytápění, systémy ohřevu bazénu apod. Dodáváme systémy solární energie, stavebnice solárních systémů a komponenty solárních systémů. Nabízíme zapojení slunečního kolektoru.