• Detail firmy

Tomáš Novotný

Základní popis

Pronajímáme mobilní jeřáby 40 - 700t, pásové rypadlo 45t, bourací kladivo 3t. Provádíme demolice budov, průmyslových areálů, komínů, věží, pomocí demo

Adresa

Krasová 1047/22
614 00 Brno - Maloměřice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67601278

Výrobky, činnosti

Pronajímáme mobilní jeřáby, demolice budov.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 185 555
E-mail: kosik@tomasnovotny.eu
WWW: www.jeraby-autojeraby.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Novotný - Majitel

David Kosík

Další firmy v oboru

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.

Flow Jet s.r.o.

Naše firma se specializuje na bezvýkopové pokládání inženýrských sítí technologií Flow Tex, což je moderní a ekologicky výhodná bezvýkopová technologie.