• Detail firmy

Tomáš Moučka

Základní popis

Naše firma se zabývá: Autoopravy,Klimatizace do automobilů,čištění interiéru automobilů,Renovace historických vozidel, veteránů ,Autodiagnostika

Adresa

Galvaniho 214
109 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48073148

Výrobky, činnosti

Autoopravy

Kontaktní údaje

E-mail: info@autotorque.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Moučka - Majitel

Telefon: +420 602 764 970
E-mail: info@autotorque.cz
Další firmy v oboru

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.

Petr Mikulášek - KLEZA

Činnost naší společnosti je již od počátku zaměřena na klempířské, zámečnické a montážní práce. Specializujeme se na výrobu vzduchotechnických potrubí, výrobu kompostérů z pozinkovaného plechu a výrobu skládacích plechových garáží. Naše společnost má dlouholetou tradicí a ve svém oboru patříme mezi skutečné profesionály. Věnujeme se rovněž nákupu a prodeji realit.

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.