• Detail firmy

Tomáš Moša

Základní popis

Dovoz a prodej vymezovacích kroužků, šroubů, matic, bezpečnostních šroubů a matic, skrytých ventilů a chromovaných ventilků pro auta.

Adresa

Hlavnice 107
747 52 Hlavnice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69585482

Výrobky, činnosti

Prodej ventilků, kroužků a šroubů do auta

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 112 817
E-mail: mosatomas@seznam.cz
WWW: www.auto-krouzky.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Moša - Majitel

E-mail: mosatomas@seznam.cz
Další firmy v oboru

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

Kamil Malčok - Autočalounictví

Naše společnost provádí autočalounické práce. Zabýváme se výrobou čalouněných výrobků a opravou čalouněných sedacích souprav. Provádíme opravy kabrioletů, volantů, interiérů vozidel, kočárů, čalounění letadel. Více po kontaktu s námi.

PAVLÍNEK s.r.o.

Zaměřujeme se na oblast vázacích prostředků, zvedací a manipulační techniky, ocelových lan, přivazovací techniky a souvisejícího sortimentu. Nabízíme ocelová lana, vazáky, vázací a jevištní techniku, montované zábradlí, nerezová lana, plošinové vozíky, obrtlíky, jeřábové kočky a háky, úhlové převodovky, lanové navijáky, vázací body či řetězy, lanové svorky, nerezová lanka, vázací popruhy a další.