• Detail firmy

Tomáš Morávek

Základní popis

Elektroinstalace pro rodinné domy, byty a nebytové prostory, Silové (klasické zásuvkové a světelné rozvody), slaboproudé (anténní a datové rozvody), zabezpečovací systémy (alarmy do rodinných domů, bytů a kanceláří).

Adresa

Údolní 444/61
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76113981
DIČ:  CZ7803300175
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace pro bytové i nebytové prostory.

Kontaktní údaje

E-mail: moravek@axanis.cz
WWW: www.axanis.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Morávek - Majitel

Mobil: +420 773 900 106
Další firmy v oboru

Selteko plus, s.r.o.

Zabýváme se prodejem, návrhy, dodávkou a komplexní realizací aktivních i klasických hromosvodů, přepěťových ochran, záložních zdrojů UPS či nouzového napájení výpočetní techniky. Nabízíme vedení účetnictví pro fyzické i právnické osoby.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.