• Detail firmy

Tomáš Mlýnek

Základní popis

Společnost nabízí široký výběr papírenského zboží a potřeb pro domácnost. Velkoobchod maloobchod kancelářské potřeby, školní potřeby, papírnictví, obalový materiál, tiskopisy, batohy.

Adresa

Schwaigrova 653/9
617 00 Brno - Komárov

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01253336
DIČ:  CZ7704153809
Rok založení:  2012
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Služby

- prodej v e-shopu a to papírenských a domácích potřeb, jako jsou popisovače, značkovače, zvýrazňovače, soupravy fixů pro školu i kancelář.

Kontaktní údaje

E-mail: tomlyn@tomlyn.cz
WWW: www.tomlyn.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Mlýnek - Majitel

Mobil: +420 602 558 819
Další firmy v oboru

IRMGROUP , spol. s r.o.

Nabízíme prodej a servis kancelářské techniky. Specializujeme se na návrhy, realizace a servis elektronického zabezpečovacího zařízení. Provádíme instalaci, správu a servis počítačových sítí.

Ing. František Čechura - Reklamní a polygrafická činnost

Věnujeme se hlavně zpracování a výrobě tiskovin a distribuci a brandingu reklamních předmětů. V chráněné dílně tiskneme na malonákladovém digitálním stroji, provádíme knihařské práce, ražbu, výsek, slepotisk. Potiskujeme reklamní předměty sítotiskem a tampoprintem. Každá zakázka je pro nás důležitá od přípravy grafiky až po konečný produkt.

Ing. Aleš Svoboda - TOPmedia

Specializujeme se na dodávky audiovizuální a prezentační techniky. Dodáváme projektory, plátna, interaktivní a prezentační tabule včetně příslušenství, výukové a prezentační tablety a vysoce kvalitní ozvučení zasedacích místností, sálů, poslucháren či učeben. Kompletní nabídku audiovizuální a prezentační techniky naleznete na našich webových stránkách. Navštivte nás!