• Detail firmy

Tomáš Mlch

Základní popis

Provozujeme půjčovnu vysavačů (čistících strojů) od značky HYLA na čištění koberců, čalouněných sedacích souprav a čalounění automobilů mokrou i suchou cestou. Doporučeno pro lidi trpící alergií, astma a kožními nemocemi. Stroje Vám přivezeme.

Adresa

Za starou poštou 273
250 83 Škvorec

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45113947

Výrobky, činnosti

Čisticí stroje

Kontaktní údaje

WWW: www.pujcovnavysavacu.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Mlch - Jednatel

Mobil: +420 607 953 232
Mobil: +420 777 098 454
E-mail: tomasmlch@seznam.cz
Další firmy v oboru

Ing. Josef Houdek

Specializujeme se na dodávky garážových a průmyslových vrat, vjezdových brán, pohonů pro vrata a brány, plotových systémů, plastových oken, rolovacích systémů, římských rolet, látkových rolet, markýz, hliníkových pergol, sítí proti hmyzu, centrálních vysavačů, shozů na prádlo.

František Sirotek

Nabízíme služby v oblasti prodeje, servisu a pronájmu mycí, úklidové a čistící techniky renomovaných výrobců. V našem sortimentu jsou Vám k dispozici vysokotlaké čističe, mycí boxy a mycí linky, průmyslové vysavače, čističe koberců, zametací stroje, profesionální a nano autokosmetika, odvlhčovače vzduchu, parní čističe apod. Ke všem strojům dodáváme nejrůznější volitelné příslušenství.

HYLA Group s.r.o.

Firma HYLA GROUP s.r.o. je výhradním dovozcem a prodejcem přístrojů HYLA do ČR. Provádíme také jejich servis a opravy včetně dodávek náhradních dílů. Přístroje HYLA pracují na principu voda - rotační samočistící separátor. Používají se jako rychlé a důkladné čističky vzduchu a multifunkční vodní vysavače. Nekupujete filtry ani sáčky. Jsou jednoduché, s dlouhou životností kolem 20 let.