• Detail firmy

Tomáš Maršík

Základní popis

Servis všech typů bran a pohonů, servis všech typů garážových vrat, výroba vjezdových bran a plotů, montáž pohonů, průmyslová a garážová vrata

Adresa

Pod Kostelíčkem 281
277 21 Liběchov

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71127721

Výrobky, činnosti

Vjezdové brány a garážová vrata

Kontaktní údaje

E-mail: vjezdovebrany@seznam.cz
WWW: www.branycz.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Maršík - Majitel

Mobil: +420 605 156 101
Další firmy v oboru

Pavel Vácha

Specializujeme se na průmyslové a bytové elektroinstalace - slaboproud. Realizujeme rozvody domovních telefonů, instalace a revize hromosvodů, revize elektrozařízení, satelitní a televizní rozvody, počítačové sítě, pohony vrat a bran a mnoho dalšího. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní informace o činnosti firmy, včetně referencí.

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.

Ing. Josef Houdek

Specializujeme se na dodávky garážových a průmyslových vrat, vjezdových brán, pohonů pro vrata a brány, plotových systémů, plastových oken, rolovacích systémů, římských rolet, látkových rolet, markýz, hliníkových pergol, sítí proti hmyzu, centrálních vysavačů, shozů na prádlo.