• Detail firmy

Tomáš Malík

Základní popis

Silniční motorová doprava osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu více než 9 osob včetně řidiče.

Adresa

Opatov 18
675 28 Opatov

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76055671

Výrobky, činnosti

Silniční motorová doprava

Kontaktní údaje

E-mail: malikbus@seznam.cz
WWW: www.malikbus.cz

Kontaktní osoba

Martin Malík

Mobil: +420 731 118 481
E-mail: malikbus@seznam.cz

Tomáš Malík - Majitel

Další firmy v oboru

Ing. Milan Šmíd - autodoprava

Nabízíme komplexní služby autodopravy. Zajišťujeme přepravu osob mikrobusy Mercedes Vito až pro 15 osob a provozujeme odtahovou službu. Zabýváme se také provozováním pneuservisu a autoservisu. Provádíme kontrolu bezpečnosti, výměnu olejů a filtrů, výměnu tlumičů, výměnu výfuků, kontrolu a výměnu brzdových destiček, výměnu brzdové kapaliny, přípravu na STK, dezinfekci klimatizace a mnoho dalšího.

RoMilPark, s.r.o.

Hlídané parkoviště jen 10 min od letiště Praha - Ruzyně. Parkoviště má nonstop provoz, 400 parkovacích míst a poskytuje širokou škálu služeb svým zákazníkům. Odvoz na letiště, balení zavazadel, služby nedalekého autoservisu.

HV Výtahy s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výroby, modernizace a servisu výtahů, zdvihacích plošin a zařízení. Provádíme CNC obrábění a svařování. Nabízíme zakázkovou výrobu výtahů, plošin, výtahových komponentů, konstrukcí a jiných zámečnických prvků. Výtahy a zdvihací plošiny také modernizujeme. Nabízíme komplexní servisní činnost výtahů. Disponujeme moderním fiber vláknovým laserem pro přesné řezání kovů.