• Detail firmy

Tomáš Makal

Základní popis

Výroba a prodej cukrářských výrobků, svatebních dortů, minidezertů, chlebíčků či obložených mís a slaných dortů. Možnost zajištění rautů či oslav.

Adresa

Pražská 216
252 64 Velké Přílepy

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60514710

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej cukrářských výrobků

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 941 038
E-mail: makaltomas@centrum.cz
WWW: www.cukrarstviutomase.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Makal - Majitel

Mobil: +420 608 980 997
Další firmy v oboru

PEKAŘSTVÍ U PÍCHŮ , s.r.o.

Specializujeme se na výrobu pekařských a cukrářských výrobků. Vyrábíme různé druhy chleba, jemné pečivo, křehké koláče, sladké pečivo nebo celozrnné pečivo.

TUREK a spol. s.r.o.

Provozujeme pekárnu s dlouholetou rodinnou tradicí. Pečeme a dodáváme čerstvé běžné pečivo, jemné pečivo, speciální pečivo pro diabetiky, cereální pečivo, slavnostní koláče, čerstvý chleba i pečivo z listového těsta. Naše pekárenské výrobky dodáváme do velkoobchodních i maloobchodních sítí nebo nás můžete navštívit v naší prodejně.

Alena Kirpalová

Naše vlastní cukrářská výroba je zaměřena především na restaurace a hotely. Zajišťujeme rovněž studenou kuchyni banketového typu. Nabízíme široký výběr špičkových dortů, zákusků, minidezertů, kynutých koláčů, pečiva, chlebíčků apod. Vyrábíme na zakázku, podle původních receptur. Majitelka cukrárny, Alena Kirpalová, získala mnoho ocenění, a to nejen doma, ale i v zahraničí.