• Detail firmy

Tomáš Lauterbach

Základní popis

Tesařství, pokrývačství, klempířství. Provádíme výrobu a montáž krokvových konstrukcí, rekonstrukce střech, pálené a betonové krytiny, pokládka bonského šindele atd. Nabízíme montáž střešních oken Velux, dřevěného obkladu a bednění, pergoly, altány.

Adresa

Měnín 268
664 57 Měnín

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66581818

Výrobky, činnosti

rekonstrukce střech, pálené a betonové krytiny

Kontaktní údaje

Telefon: 544 229 098
E-mail: mot15@seznam.cz
WWW: www.lauterbach.webnode.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Lauterbach - Majitel

Mobil: 602 561 674
Další firmy v oboru

TERRAN

Specializujeme se na výrobu a prodej betonových střešních krytin, které vynikají díky přesnosti rozměrů, maximální vodotěsnosti a mrazuvzdornosti. Nabízíme ploché betonové krytiny, bobrovky, krytinu na bungalov a kompletní příslušenství střech. Vše dodáváme v mnoha variantách provedení dle potřeby Vaší stavby. Na naše výrobky poskytujeme 30-letou záruku.

Michael Vybíral - střechy, krovy, pergoly

Stavíme kvalitní nosné konstrukce - krovy, stropy, provádíme jejich rekonstrukce včetně demontáže. Pokládáme střešní krytiny včetně difúzní fólie, montujeme střešní okna. Podbíjíme podhledy. Realizujeme dodávku střechy na klíč. Působíme v okrese Brno.

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.