• Detail firmy

Tomáš Laštovička

Základní popis

Opravy čalouněného nábytku. Výroba matrací na míru. Restaurování čalounění restauračních a vinárenských boxů, interiérů aut i veteránů.

Adresa

Na Zahradkách 833
664 53 Újezd u Brna

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72406186

Výrobky, činnosti

Opravy čalouněného nábytku.Výroba matrací na míru.

Restaurování čalounění restauračních a vinárenských boxů, interiérů aut i veteránů.

Kontaktní osoba

Tomáš Laštovička - Majitel

Telefon: 544 229 862
Mobil: 777 108 577
E-mail: tom.lastovicka@seznam.cz
WWW: www.polstern.sweb.cz
Další firmy v oboru

DiS. Jan Dohnal - restaurování nábytku

Věnuji se restaurování a renovaci starého nábytku a umělecko-řemeslnému zpracování dřeva. Zabývám se volnou řezbou i zakázkovým řezbářstvím. Ve spolupráci s truhlářskou dílnou vyrábíme rovněž nábytek na míru, dřevěné pergoly a altány.

RYTECTVÍ MILOSLAV VRÁNEK

Naše společnost se zabývá strojním a ručním rytí do kovů a plastů. Zajistíme Vám rytí do forem, na slévárenské modely a měděné elektrody, ryté popisy, raznice z mosazí a ocelí pro ražbu do kůže, dřeva i papíru a další. U nás Vám rovněž poradíme a zhotovíme návrh na rytí. Neváhejte se na nás obrátit.

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.