• Detail firmy

Tomáš Kutina

Základní popis

Nabízíme připojení k internetu v oblasti Třebíče a okolí.

Adresa

Manž. Curieových 657
674 01 Nové Dvory

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72423293
DIČ:  CZ8001184565

Výrobky, činnosti

Nabídka služeb internetu

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 055 060
E-mail: tomas.kutina@ehajnet.cz
WWW: www.nova-net.cz
Další firmy v oboru

ELVIS

Specializujeme se na výrobu, vývoj a prodej turniketových odbavovacích systémů, elektronických parkovacích automatů, docházkových systémů, přístupových systémů, automatických pokladen, bezkontaktních karet, náramků a jiných identifikačních médií. Naše identifikační a odbavovací systémy se hodí pro využití ve ski parcích, zábavních parcích, sportovištích, parkovištích, průmyslových areálech apod.

ROHDE & SCHWARZ - Praha, s.r.o.

Koncern Rohde & Schwarz je nadnárodní soukromou společností podnikající v oblastech elektronických testovacích a měřicích přístrojů, informačních technologií a radiokomunikací. Více než 75 let vyvíjí, vyrábí a prodává na světovém trhu elektronické produkty pro profesionální aplikace.

FONS s.r.o.

Firma FONS je na trhu od roku 1993 a v současnosti je autorizovaným dealerem produktů firmy TOPCON pro Českou republiku. Nabízíme produkty pro precizní zemědělství, zejména GPS přijímače a automatické řízení zemědělských strojů. Dále se zabýváme výstavbou RTK sítí s dosahem fixace o poloměru 25 km. Naším vlastním produktem je telematický systém GPS Agro a RTK modemy pro příjem korekčního signálu.