• Detail firmy

Tomáš Kůrka

Základní popis

Zajištění oprav,montáží i instalací,malířských prací,údržby automobilů,zahradnických prací i vaření a poradenství.Nabídka překladatelských,tlumočnických a průvodcovských služeb.Pronajímání tlumočnické techniky.Nabídka korektur v českém i cizím jazyce

Adresa

Soudní 1515/6
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48130389
Rok založení:  1990
Roční obrat:  3500000

Výrobky, činnosti

Tlumočnické služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 408 033
Mobil: +420 602 311 585
Fax: +420 241 404 015
E-mail: allegro@vol.cz
WWW: www.allegroservice.cz
Další firmy v oboru

Agentura PŘEKLADY A TLUMOČENÍ s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti tlumočení a překladů do všech světových jazyků. Zajišťujeme korektury překladů, úřední překlady, překlady titulků, konsekutivní tlumočení, simultánní tlumočení nebo i tlumočení telefonického rozhovoru.

Ing. Josef Konečný - INTERLINGUA SERVIS

Poskytujeme úplný překladatelský a tlumočnický servis. Zaměřujeme se na ověřené překlady, expresní překlady, ekonomické a právní překlady, překlady daní, účetnictví a další. Nabízíme kvalitní překlady do všech jazyků - například z francouzštiny, ruštiny, angličtiny, japonštiny, thajštiny a dalších. Zakládáme si na kvalitě našich překladů a vyhovíme Vašim individuálním požadavkům.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.