• Detail firmy

Tomáš Kurel

Základní popis

Provádíme elektroinstalační práce ve středních Čechách, Praze a okolí. Zajistíme elektroinstalační materiál, výkopové práce, ale i drobné práce jako připojení bojleru. Kontakt: 723 480 477.

Adresa

Stará cesta 35
251 62 Svojetice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88781941

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační práce

Kontaktní údaje

E-mail: elektro.tk@seznam.cz
WWW: www.elektro.tk.sweb.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Kurel - Majitel

Telefon: +420 723 480 477
E-mail: elektro.tk@seznam.cz
Další firmy v oboru

MOEHR,s.r.o.

Zaměřujeme se na slaboproudé, silnoproudé, optické i inteligentní elektroinstalace. Dodáváme a montujeme elektronické zabezpečovací systémy, elektrické požární systémy, kamerové systémy, inteligentní ovládání budov, ovládací dotykové jednotky, kouřové detektory, slaboproudé instalace, optické elektroinstalace, zabezpečovací systémy a mnoho dalšího.

ROGOŇ ELEKTRO, s.r.o.

Specializujeme se na bytové elektroinstalace a průmyslové elektroinstalace. Provádíme montáž hromosvodů, zabezpečovacích a kamerových systémů nebo domovních zvonků.

Josef Votava - plošiny

Zajišťujeme pronájem vysokozdvižných a montážních plošin. Provádíme výškové a elektroinstalační práce. Součástí poskytovaných služeb je rovněž výstavba a údržba veřejného osvětlení. Na našich webových stránkách naleznete veškeré technické údaje plošin a ceník pronájmu plošin. Při dlouhodobých pronájmech nabízíme slevy. Neváhejte nás kontaktovat!