• Detail firmy

Tomáš Kupka

Základní popis

Firma provádí veškerou elekroinstalační činnost včetně revizní správy. Zajistíme např. kabelové, televizní a satelitní rozvody, hromosvody, strukturované kabeláže PC, elektronické zabezpečovací systémy, kamerové systémy. Havarijní elektro služba.

Adresa

Zahradní 683/55
743 01 Bílovec

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76136051

Výrobky, činnosti

veškerou elekroinstalační činnost včetně revizí

Firma provádí veškerou elekroinstalační činnost včetně revizní správy. Zajistíme např. kabelové, televizní a satelitní rozvody, hromosvody,

Kontaktní osoba

Tomáš Kupka - Jednatel

Mobil: +420 723 001 836
E-mail: eieelektroinstalace@seznam.cz
WWW: www.eieelektro.cz
Další firmy v oboru

ELOM s.r.o.

Provádíme elektroinstalační práce na zakázku od montáže, servisu, oprav až po pravidelné revize. Nabízíme elektromontážní práce, montáže a revize hromosvodů, silnoproudé instalace, instalace nízkého napětí, zkoušky elektrických zařízení, montáž elektrického vytápění apod. Zajišťujeme také montáže sádrokartonu do interiérů.

Tomáš Válek - SONEL

Zabýváme se prováděním elektromontážních a stavebních prací. Zajišťujeme výchozí i pravidelné revize elektroinstalací, strojů a nářadí. Nabízíme prodej elektro a stavebního materiálu.

Regulační technika s. r. o.

Zaměřujeme se na měření, regulace a řízení technologických celků. Zajišťujeme dispečerská pracoviště, kotelny, předávací stanice tepla, alternativní zdroje kompletně dle Vašich požadavků. Nabízíme prodej a servis plynových kondenzačních kotlů především výrobců GEMINOX, BAXI, VIADRUS a HAMWORTHY.