• Detail firmy

Tomáš Kudela

Základní popis

Servis laboratorní a zdravotnické techniky,prodej přístrojů a náhradních dílů,vystavení odborných technických posudků,kalibrace přístrojů a teplot

Adresa

Puchmajerova 7
710 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11197293
Rok založení:  1991
  • Služby

Výrobky, činnosti

SERVIS LABORATORNÍ A ZDRAVOTNICKÉ TECHNIKY

servis laboratorních,komorových a keramických pecí,Spekolů,sušáren,sterilizátorů,destilačních přístrojů,topných hnízd,třepaček,biologiké termostaty,ultratermostaty,výměny regulací PID,vystavení odborných technických posudků pro vyřazení přístrojů .

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 117 697
Mobil: +420 603 415 829
E-mail: tk-servis@tk-servis.cz
WWW: www.tk-servis.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Kudela

Mobil: +420 603 415 829
E-mail: tk-servis@tk-servis.cz
Další firmy v oboru

BTL sp. z o.o. Zakład Enzymów i Peptonów

Spolupráce s vysokými školami v Lodži a výzkumných center z celé země bylo možné se zaměřit na mikrobiologickou profilu závodu. Společnost BTL tým lidí s velkou zkušeností, že každý den se provádí společný cíl, kterým je plná spokojenost zákazníka.

Seplast, s.r.o.

Nabízíme plastové radiální ventilátory pro výzkumné laboratoře, laboratoře kontroly a vývoje či pro různá odvětví průmyslu. Zajišťujeme montáž průmyslových ventilátorů. Dodáváme střešní plastové ventilátory a příslušenství k montáži průmyslových ventilátorů - frekvenční měniče, ventilační hlavice s mřížkou, zpětné a regulační klapky, uzavřené stoličky, tlumící vložky, izolátory chvění apod.

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.