• Detail firmy

Tomáš Kryčinský

Základní popis

Tvorba webových stránek a grafických návrhů, optimalizace pro vyhledávače.

Adresa

Na průhonu 328
413 01 Vědomice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71901931
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Webové stránky

Kontaktní údaje

E-mail: krycinsky@emotion-design.cz
WWW: www.emotion-design.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Kryčinský - Jednatel

Mobil: +420 725 735 111
Další firmy v oboru

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

FORTV s.r.o.

Zabýváme se tvorbou webových prezentací a video spotů pro firemní, nebo osobní účely. Nabízíme video, webové nebo grafické služby. Vymyslíme a natočíme promo video pro prezentaci Vaší firmy na internetu nebo soukromé účely. Vytvoříme pro Vás webové stránky, firemní identitu, loga a další.