• Detail firmy

Tomáš Křivánek

Základní popis

Tvorba a dlouhodobá správa internetových stránek, e-shopů a speciálních aplikací. Optimalizace SEO a SEM. Nabídka marketingu a reklamy na internetu.

Adresa

Dejvická 342/31
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16171101

Výrobky, činnosti

Tvorba a dlouhodobá správa internetových stránek

Tvorba a dlouhodobá správa internetových stránek, e-shopů a speciálních aplikací. Optimalizace SEO a SEM. Nabídka marketingu a reklamy na internetu.

Kontaktní osoba

Tomáš Křivánek - Majitel

Mobil: +420 603 801 370
E-mail: tomas@krivanek.eu
WWW: www.krivanek.eu
Další firmy v oboru

IQT s.r.o.

Zajišťujeme dlouhodobou komplexní správu informačních technologií - IT Management. Provádíme audity softwarové, IT infrastruktury, zabezpečení počítačových sítí, serverových a řídících systémů či pracovních postupů z IT hlediska.

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.