• Detail firmy

Tomáš Kresta

Základní popis

Naše rodinná firma byla založena v roce 1994, a již od počátku se specializuje výhradně na stavbu střech.

Adresa

Ropice 328
739 61 Ropice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74794086

Výrobky, činnosti

Klemířské práce

Kompletní oplechování a odvodnění střech (lemování, úžlabí, závětrná lišta..), montáže plechových krytin montáže okapových systémů (žlaby, svody), falcované krytiny, opláštění hal - fasád, střech.

Kontaktní údaje

E-mail: klempirpokryvac1@seznam.cz
WWW: strechy-kresta.webnode.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Kresta - Majitel

Mobil: +420 774 383 025
E-mail: klempirpokryvac1@seznam.cz
Další firmy v oboru

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Zdeněk Šopík, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na tepelné a zvukové izolace. Provádíme technické a průmyslové izolace kotelen, výměníkových stanic, potrubí horkovodů a parovodů, protipožární izolace, izolace proti rosení (včetně oplechování). Další naší činností je klempířství a rekonstrukce střech. Disponujeme pracovní plošinou s dosahem 20 m, kterou pronajímáme a zajišťujeme rovněž kontejnerovou přepravu.

Tomáš Paseka

Specializujeme se na realizaci střech na klíč včetně provádění nejrůznějších klempířských, pokrývačských a izolačních prací. Postavíme Vám středu od A do Z. Zabezpečujeme výrobu a montáž krovů, provedení izolací včetně nejrůznějších hydroizolačních služeb, pokrývání střech nejrůznějším materiálem dle Vašeho výběru, montáž klempířských prvků apod. Zajišťujeme také tesařské práce na zakázku.