• Detail firmy

Tomáš Krejčík

Základní popis

Prodej a instalace autofólií - solární, tepelněizolační a bezpečnostní fólie. Provádíme celopolepy vozidel. Nabízíme tištěnou a řezanou grafiku.

Adresa

Podělusy ev. č. 65
257 41 Týnec nad Sázavou

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01373919

Výrobky, činnosti

Autofólie

Prodej a instalace autofólií - solární, tepelněizolační a bezpečnostní fólie. Provádíme celopolepy vozidel. Nabízíme tištěnou a řezanou grafiku.

Kontaktní osoba

Tomáš Krejčík - Majitel

Mobil: +420 603 817 363
E-mail: info@kfvision.cz
WWW: www.autofolie-celopolepy.cz
Další firmy v oboru

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

COLOGNIA PRESS a.s.

Vyrábíme samolepicí etikety, visačky, vstupenky a obaly v kotoučích i v arších. Specializujeme se na grafické etikety, etikety bez tisku, bezpečnostní etikety, RFID etikety včetně reliéfního tisku, hologramů, ochranných prvků a personifikace.

OTOS s.r.o.

Prodej a servis autobaterií: Varta, Banner, Yuasa, Motostart. Dále nabízíme autokosmetiku: Coyote, Sheron, Velvana a nabíječky autobaterií.