• Detail firmy

Tomáš Krejčík

Základní popis

Nabízíme konzultace v oblasti IT, bezpečnosti a vývoje webových aplikací. Zajišťujeme analýzu a zajištění nasazení Open Source produktů.

Adresa

Želivecká 2799/28
106 00 Praha 10 - Záběhlice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71798722

Výrobky, činnosti

Nabízíme konzultace v oblasti IT

bezpečnosti a vývoje webových aplikací. Zajišťujeme analýzu a zajištění nasazení Open Source produktů.

Kontaktní údaje

E-mail: tomas.krejcik@itone.cz
WWW: www.itone.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Krejčík - Majitel

Mobil: +420 724 243 934
Další firmy v oboru

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.