• Detail firmy

Tomáš Krejčí

Základní popis

Nabízíme bezpečnostní a protipožární certifikované dveře SHERLOCK, NAPAKO, zabezpečení stávajících dveří, mříže, kování a zámky.

Adresa

Na Bělidle 31
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64896579
DIČ:  005-721004/0420
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  4
Roční obrat:  6000000

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní dveře

Nabízíme bezpečnostní a protipožární certifikované dveře SHERLOCK, NAPAKO, zabezpečení stávajících dveří, mříže, kování a zámky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 762 917
Mobil: +420 602 213 272
Fax: +420 272 762 917
E-mail: golem@golem-dvere.cz
WWW: www.golem-dvere.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Krejčí - Majitel

Další firmy v oboru

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

PUČÁLKA s.r.o.

Jako specialisté v oboru distribuce a instalace okenních fólií se po celou dobu soustřeďujeme pouze na tuto činnost. Tato koncentrovanost nám umožnila získat v tomto oboru značné znalosti a zkušenosti. Všem firmám poskytujeme obchodní a technicko-technologickou podporu spolu s propagací a návazností na výrobce. Pravidelně se zúčastňujeme stavebních veletrhů a dalších odborných akcí.