• Detail firmy

Tomáš Král

Základní popis

Výroba pekárenských a cukrářských výrobků, svatebních dortů a koláčů, narozeninových dortů a zákusků, minidezertů... Možnost rozvozu.

Adresa

Jánské nám. 434
281 63 Kostelec nad Černými Lesy

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71363521
DIČ:  CZ8302070799

Výrobky, činnosti

Cukrářské výrobky

Výroba pekárenských a cukrářských výrobků, svatebních dortů a koláčů, narozeninových dortů a zákusků, minidezertů... Možnost rozvozu.

Kontaktní údaje

E-mail: info@cukrarnakral.cz
WWW: www.cukrarnakral.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Král

Telefon: 603 309 875
Další firmy v oboru

TUREK a spol. s.r.o.

Provozujeme pekárnu s dlouholetou rodinnou tradicí. Pečeme a dodáváme čerstvé běžné pečivo, jemné pečivo, speciální pečivo pro diabetiky, cereální pečivo, slavnostní koláče, čerstvý chleba i pečivo z listového těsta. Naše pekárenské výrobky dodáváme do velkoobchodních i maloobchodních sítí nebo nás můžete navštívit v naší prodejně.

Na Mlejnici s.r.o.

Zajistíme cateringový servis pro Vaš ples, bál a nebo hudební akci. Zajišťujeme také catering na oslavy výročí a jubilea, školení, semináře, workshopy a další akce.

Staročeská pekárna, s.r.o.

Jsme ryze česká firma s více než dvacetiletou tradicí. Provozujeme vlastní podnikové prodejny a zásobujeme i desítky našich odběratelů. Základem našeho sortimentu je chléb zadělávaný žitným kvasem, klasické slané a sladké pečivo podle poctivých receptur. Pečeme různé druhy chlebů, vdolky, pletýnky, vícezrnné pečivo, koláčky, šátečky, obložené bagety a chlebíčky, loupáky, makovky a mnoho dalšího.