• Detail firmy

Tomáš Kračmer

Základní popis

Montáže třísložkových komínů z nerezi a hliníku. Demontáže starých azbestocementových komínů z nepřístupných míst. (světlíky, fasády). Vložkování, výškové práce, kontroly spalinových cest, výchozí revize.

Adresa

Charvátova 50
257 22 Zlenice

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62468880
DIČ:  CZ6103280535

Výrobky, činnosti

Kominictví

Kontaktní osoba

Tomáš Kračmer - Majitel

Mobil: +420 721 977 044
E-mail: kracmer@kskominici.cz
WWW: www.kskominici.cz/

Jakub Štěpánek

Mobil: +420 776 724 300
Další firmy v oboru

STŘECHY NOLL

Činnost naší společnosti je zaměřena na pokrývačské a klempířské práce. Specializujeme se na realizace plechových střech a rekonstrukce střech. Zajišťujeme ekologickou likvidaci eternitu a azbestu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat!

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.