• Detail firmy

Tomáš Konvalinka - K Abrasives

Základní popis

Dovoz, výroba a prodej brusiva a brusných materiálů od firem Starcke, VSM, Awuko a Granit. Vyrábíme brusné pásy, výseky a lamelové talíře.

Adresa

Červené Pečky 414
281 21 Červené Pečky

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40001911

Výrobky, činnosti

Dovoz, výroba a prodej brusiva a brusných materiál

Kontaktní údaje

Telefon: 321 761 543
E-mail: k-abrasives@starcke.cz
WWW: www.starcke.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Tomáš Konvalinka - Jednatel

Telefon: 321 761 751

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SYGO s.r.o.

Zajišťujeme samoobslužný prodej nejrůznějšího sortimentu pro stavební průmysl, dům a zahradu. Nabízíme ruční a elektrické nářadí, stavební nářadí, stavební chemii, spojovací materiál, svářecí techniku, zahradní nářadí a techniku, pracovní oděvy i pracovní obuv. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.

Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Dodáváme kvalitní automatizační techniku, jednoúčelové stroje a nářadí. Nabízíme kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, maziva a maznice, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory pro vodu a olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, měřící techniku a mnoho dalšího.

VF.ELECTRIC s.r.o.

Specializujeme se na prodej elektroinstalačního materiálu, spotřebičů a elektroniky. Nabízíme nářadí, zahradní techniku, vybavení pro dům, navigaci, autopříslušenství, hodinářské zboží, bílá elektronika, hudební nástroje apod. Navštivte nás v našich kamenných prodejnách v Uhlířských Janovicích a Kolíně.