• Detail firmy

Tomáš Konderla

Základní popis

Internetový obchod s přírodními doplňky stravy,revoluční suspenzní gely,sportovní výživa Cybergenix nejvyšší kvality.Kojenecká výživa Nestlé Beba,přírodní konopné masti,probiotika na trávení,péče o zdraví (welness,kosmetika apod.) za zvýhodněné ceny.

Adresa

Svibická 1792/4
737 01 Český Těšín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88574661
DIČ:  CZ8102255128
  • Služby

Výrobky, činnosti

Sport a fitness doplňky stravy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 952 644
E-mail: zazdravim@zazdravim.cz
WWW: www.zazdravim.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Konderla - Jednatel

Telefon: +420 774 044 488
E-mail: zazdravim@zazdravim.cz
Další firmy v oboru

DISTRIBUCE DETERGENTŮ s.r.o.

Zabýváme výrobou a maloobchodním i velkoobchodním prodejem specializované čistící a prací chemie. Dodáváme tekuté škroby, avivážní prostředky, sypké a tekuté prášky na praní, odstraňovače skvrn, mycí prostředky na nádobí nebo dávkovací čistící prostředky. Veškeré produkty můžete zakoupit jak v malém, tak ve velkém množství.

Obchody Milota s.r.o.

Specializujeme se na přímý dovoz a prodej léčivých bylin, superpotravin a přírodních doplňků stravy. Dovážíme zelené doplňky stravy, léčivé byliny a rostliny, léčivá semínka a oleje, peruánské byliny a kapsle, přírodní rostlinné silice, včelí pyl, plody rakytníku, relaxační ušní svíce, polštáře s pohankovými slupkami, lněné výlisky, lněný olej panenský, Bio zelená mladá pšenice a mnoho dalšího.

FM SERVIS TRUTNOV, s.r.o.

Nabízíme komplexní stěhovací služby jako je stěhování bytů, firem, kanceláří, trezorů a dalších objektů. Zajišťujeme kompletní hygienu objektů jako jsou pravidelné denní úklidy, generální úklidy nebo úklidy po provedení stavebních či malířských prací, včetně prodeje úklidové techniky. Také se zabýváme osobní dopravou a přepravou majetku. Malujeme interiéry v různých objektech.