• Detail firmy

Tomáš Komzák

Základní popis

Projektové řízení v IT a IS. Optimalizace a dodávka informačních systémů. Finanční optimalizace nákladů na IT. Strategie IT, zefektivnění chodu IT oddělení. Systémy pro podporu a přehlednost finančního řízení IT.

Adresa

Dlouhá 486/42
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66195021
DIČ:  66195021

Výrobky, činnosti

Profesionální řízení projektů IT

Projekt plně pod kontrolou, maximalizace přínosů, koordinace prací a výstupů, úspora času a nákladů, zajišťujeme dokumentaci projektu a změn.

Kontaktní údaje

E-mail: komzak@komzak.eu
WWW: www.komzak.eu

Kontaktní osoba

Bc. Tomáš Komzák - Jednatel

Telefon: 606 732 663
E-mail: komzak@komzak.eu
Další firmy v oboru

Rostislav Faltýnek

Zabýváme se prodejem a montáží wifi, satelitní techniky a počítačů. Nabízíme opravy, servis a instalace počítačů. Zajišťujeme správu podnikových nebo soukromých sítí. Zaměřujeme se na programování webových stránek.

Tomáš Locker - Servis notebooků a PC

Kompletní IT servis. Zajišťujeme instalaci, správu a servis počítačových sítí pro malé a střední firmy. Opravujeme notebooky a počítače, sestavujeme nové počítače, profylaxe hardware/software. Provádíme upgrade starších počítačů, odvirování, opravy mechanických součástí notebooků a počítačů a mnoho dalšího. Mimo jiné zajišťujeme i dodávku kvalitních tonerů do tiskáren

ADRIT s.r.o.

Činnost naší firmy je rozdělena do několika oblastí. Od r. 1992 zajišťujeme: - autodopravu s HR - pronájem autojeřábu - jeřábnické práce Od r. 2007 jsme do našich služeb zahrnuli: - pojištění osob, majetku, firem od ČPP - správu počítačových sítí Od r. 2011 se věnujeme: - měření termokamerou Působíme v Brně a okolí, zde máme dispečink i veškeré zázemí pro strojový a vozový park.