• Detail firmy

Tomáš Kolesár

Základní popis

Primárně se soustředíme na grafický design a jeho publikaci na webu nebo v tištěné podobě. Dále vytváříme profesionální video prezentace (svatby, konference,..)Nabízíme samotný tisk na vlastní ofsetové nebo digitální tiskárně s dokončovacími pracemi.

Adresa

Mokré 514
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74883593

Výrobky, činnosti

Grafický design

Na zakázku vytvoříme firemní identity, webdesign, loga, reklamní bannery. Navrhneme nejrůznější druhy tiskovin, vč. jejich realizace.

Kontaktní údaje

E-mail: kolesar@oculi.cz
WWW: www.oculi.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Kolesár - Majitel

Mobil: +420 724 662 263
E-mail: kolesar@oculi.cz
Další firmy v oboru

NICOS, s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku a potisk obálek, reklamních a firemních tiskovin v malém i velkém rozsahu. Zajišťujeme výrobu potištěných obálek, reklamních a firemních tiskovin, obálek z archu, ofsetový potisk obálek, flexotisk obálek, strojní plnění obálek, personalizaci tiskovin, služby direct mailu apod. Poskytujeme grafické a polygrafické služby.

MH PC Servis s.r.o.

Věnujeme se servisu výpočetní, správě PC sítí a tvorbě webových stránek. Nabízíme kompletní zajištění pozáručních i záručních servisů PC, notebooků, mobilních telefonů, konfiguraci WiFi sítí, routerů, modemů a instalace OS Dále kompletní zajištění PC sítí- konfigurace serverů, tiskáren, PC stanic, kamerových systémů a vzdálenou podporu. Mimo jiné poskytujeme také hostingové služby.

Typodesign s. r. o.

Nabízíme služby moderní ofsetové tiskárny, která je vybavená technologií Heidelberg s tiskem do formátu B2. Zpracování zajišťujeme ve vlastním grafickém DTP studiu s technologií osvitu CTP.