• Detail firmy

Tomáš Koláček

Základní popis

Prodej, montáž a servis anténní a satelitní techniky. Montáže a opravy společných televizních antén. Instalace připojení k internetu prostřednictvím satelitu ASTRA. Kompletní správa, servis a poradenství výpočetní techniky. Sestavení PC.

Adresa

Děčínská 472/6
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87287030
DIČ:  CZ8704280222
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej, montáž a servis anténní

- a satelitní techniky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 512 343
E-mail: info@tkservis.cz
WWW: www.tkservis.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Koláček - Jednatel

Mobil: +420 739 512 343
E-mail: info@tkservis.cz
Další firmy v oboru

CALIBRA CZ, s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme váhy a vážící systémy. Dodáváme průmyslové, paletové, poštovní, silniční, tenzometrické, nájezdové, počítací a mostní váhy. Zajišťujeme výrobu a prodej balicí techniky, plnících stanic velkoobjemových vaků, vah na plnění PB lahví nebo na vážení sudů s pivem. Specializujeme se na opravy vah sériové výroby Tonava.

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

ELEKTRO-SERVIS mont s.r.o.

Specializujeme se na elektromontážní práce, hromosvody, revize třídy A a B bez omezení napětí či údržbu a revize VN zařízení. Nabízíme školení a zkoušky z vyhlášky 50/78 Sb. Jsme spolupracujícím partnerem společnosti PRE.