• Detail firmy

Tomáš Kohoutek

Základní popis

Zabýváme se výrobou nábytku na míru, rekonstrukcí a opravami nábytku i dveří a oken, dále vyrábíme zahradní nábytek či pergoly dle přání klientů.

Adresa

Na Rybníku 202
530 03 Nemošice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88714454

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku

Kontaktní osoba

Tomáš Kohoutek - Majitel

Mobil: +420 720 145 978
E-mail: truhlarstvikohoutek@seznam.cz
E-mail: www.truhlarstvikohoutek.cz
Další firmy v oboru

David Filipi

Původní činností firmy, která na trhu působí již téměř 25 let, byla výroba selského nábytku a restaurování starožitného nábytku. Dnes se věnujeme zakázkovému truhlářství. Vyrábíme na míru kuchyňské linky, dveře, interiérový nábytek, ale i okna, schodiště nebo také zahradní domky, pergoly apod. Grafický návrh Vám zpracujeme zdarma. Naši vzorkovou prodejnu naleznete v Holicích, Smetanova ul. 250.

FOR - decor s.r.o.

Jsme jediným výrobcem strukturovaných dýhovaných desek. Zajišťujeme truhlářské práce se specializací na dýhování a lisování dle požadavků zákazníků. Vyrábíme dýhové sesazenky, dýhované tvarové dílce a imitace dřevěných trámů.

TRUHLÁŘSTVÍ Čergeť

Vyrábíme kvalitní nábytek - kuchyňské linky, bytový nábytek, kancelářský a zahradní nábytek, vybavení prodejen a salónů. Zabýváme se rovněž výrobou schodišť, zahradních domků, pergol, plotů apod. Fotogalerii realizací naleznete na našich internetových stránkách.