• Detail firmy

Tomáš Klíma

Základní popis

Od roku 2005 se zabýváme výkupem barevných kovů a železného šrotu. Máme k dispozici nákladní automobil s hydraulickou rukou....

Adresa

Jeseniova 1930/131
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48543179

Výrobky, činnosti

Likvidace odpadu

Kontaktní údaje

E-mail: kovosrotklima@email.cz
WWW: www.kovosrotklima.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Klíma - Majitel

Mobil: +420 603 562 308
Další firmy v oboru

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.

PROFA autodoprava, s.r.o.

Nabízíme sběr odpadů od občanů a organizací, zpětný odběr baterií a akumulátorů, likvidaci černých skládek, sběr nebezpečných látek, zpětný odběr elektrozařízení či odvoz bioodpadů. Zajišťujeme nákladní autodopravu, zapůjčování kontejnerů, zemní a dlaždičské práce.

Ing. Jiří Malina - M-CYKLUS

Nabízíme kompletní služby v oblasti skartace a likvidace dokumentů. Provozujeme sběrnu druhotných surovin se specializací především na papír, PE folie, CD či DVD. Zajišťujeme výkup, skartace a likvidace papíru, dokumentů CD a DVD i důvěrných dokumentů ve stupni 2.