• Detail firmy

Tomáš Keřlík

Základní popis

Specializujeme se hlavně na rekonstrukce interiérů, kompletní rekonstrukce bytů a bytových jader a koupelen na klíč.Stavební a zednické práce.

Adresa

Cetyně 71
262 31 Cetyně

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71981306

Výrobky, činnosti

Stavební a zednické práce.

Specializujeme se hlavně na rekonstrukce interiérů, kompletní rekonstrukce bytů a bytových jader a koupelen na klíč.Stavební a zednické práce.

Kontaktní údaje

E-mail: zednictvi.tokebu@email.cz
WWW: www.tokebu.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Keřlík - Majitel

Mobil: +420 724 337 727
Další firmy v oboru

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.