• Detail firmy

Tomáš Kapoun

Základní popis

Předmětem činnosti naší společnosti je vývoj software na zakázku, tvorba webových prezentací, prodej a servis hardware, správa sítí, poradenství a školení v oblasti IT. Provádíme i vývoj systému pro vedení agendy starožitnictví, bazarů a zastaváren.

Adresa

Závodu míru 435/40
360 17 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65561554
DIČ:  CZ7605231887

Kontaktní údaje

E-mail: info@ttsoftware.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Kapoun - Majitel

Mobil: +420 776 575 321
E-mail: info@ttsoftware.cz
WWW: www.ttsoftware.cz
Další firmy v oboru

CompAct IT s.r.o.

Nabízíme vývoj softwaru na zakázku, pro sledování a řízení potravinářské a nepotravinářské výroby. Dodáváme systémy automatické identifikace a logistiky. Vyvíjíme webové aplikace, redakční systémy a prezentace. V oblasti informačních technologií zajišťujeme poradenství, pořádáme semináře a nabízíme prodej a servis počítačů, periférií, doplňků a spotřebního materiálu.

Argutec, s.r.o.

Našim posláním je vyvinout pro Vaši společnost systém strojového vidění s vysokým stupněm inovace, bezproblémově integrovaný do Vašeho výrobního procesu. Naše hodnoty jsou: radost z možnosti tvořit, spokojenost zákazníka, kreativita a odlišnost našich řešení.

MAGION-TÁBOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis v oblasti personalistiky. Nabízíme správu zaměstnanců, školení, vzdělávání, zdravotní prohlídky, mzdovou agendu apod. Součástí našich služeb je dodání software, včetně zajištění uživatelské podpory. Pro více informací navštivte webové stránky společnosti.