• Detail firmy

Tomáš Kafka

Základní popis

Prodej, výkup, servis a technické kontroly manipulační techniky Jungheinrich, Hyster, CAT, Linde. Nabídka dodání náhradních dílů a poradenství.

Adresa

Modřínová 110
250 73 Přezletice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87996600
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej, výkup, servis

a technické kontroly manipulační techniky Jungheinrich, Hyster, CAT, Linde. Nabídka dodání náhradních dílů a poradenství.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 265 808
Mobil: +420 725 119 696
E-mail: kafka@subservice.cz
WWW: www.subservice.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Kafka - Majitel

Další firmy v oboru

Tena, a.s.

TENA, a.s. působí na česko-slovenském trhu od roku 1991. V posledních 15 letech TENA, a.s. intenzivně vyhledává originální výrobky pro vybavení bytů. Za tím účelem vytvořila novou divizi Decor-Elegant, která nabízí velký sortiment bytových doplňků se zaměřením na retro styly hlavně z období 1. poloviny minulého století. Jsou to hlavně stolní a stojací lampy, vycházkové hole, menší bílý nábytek.

KERAMIKA - Andreas

Tradiční výrobce české keramiky nabízí originální reklamní a dárkové předměty, vyráběny ručně, klasickými starými metodami. V naší nabídce naleznete: různá zvířátka, květináče, svícny, zvonečky, srdíčka, anděle, kasičky, cedulky, aromalampy, vánoční dekorace a mnoho dalšího - kompletní sortiment naleznete na webových stránkách firmy.

WineWorld Czech s.r.o.

Specializujeme se na dovoz kvalitních vín z celého světa, včetně poradenství při jeho výběru a dodávky až do domu. Nabízíme archivaci vín, degustace nebo členství v Clubu W. Dovážíme vína z Argentiny, Austrálie, Činy, Francie, Chile, Itálie, Izraele, Jihoafrické republiky, Libanonu, Německa, Nového Zélandu, Portugalska, Rakouska, Španělska, USA a samozřejmě nechybí výběr kvalitních vín z ČR.